MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Skolplansch 17255345

nr 1725 5345

Skolplansch

Anatomisk, 83x155, wear, damages.

Anatomisk, 83x155 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 250

Monday September 22 2025
at 20:15:07